گازرسانی به روستای عنبران علیا آغاز شد

گازرسانی به روستای عنبران علیا در شهرستان نمین آغاز شد | دهستان مینابادمدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: گازرسانی به روستای عنبران علیا به ۱۳ کیلومتر شبکه گذاری و احداث یک مورد ایستگاه حفاظت از زنگ نیاز دارد.

فیروز خدایی تعداد علمک های روستای عنبران علیا را ۴۰۰ مورد ذکر کرد.

وی همچنین از روند طرح گاز رسانی در حال اجرای روستاهای جید ، میرزانق و کلش از توابع بخش عنبران نیز بازدید کرده و گفت: گاز رسانی به این سه روستا نیز با ۱۶ میلیارد ریال اعتبار و با میانگین پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصد در حال اجرا است.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از افتتاح طرح های گاز رسانی چهار روستای عنبران علیا ، کلش ، جید و میرزانق بخش عنبران در سال جاری خبر داد و افزود: با بهره برداری از این پروژه ها ۸۰۰ خانوار روستایی منطقه از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، سیدتقی دریتیم فرماندار نمین هم در این بازدید از عملکرد خوب اداره امور گاز شهرستان نمین تجلیل کرد.

وی افزود: روستای میناباد از توابع بخش عنبران هم سال پیش از نعمت گاز بهره مند شده و با اتمام گاز رسانی به این روستاها میزان بهره مندی بخش عنبران از گاز طبیعی به بیش از ۹۸ درصد می رسد.

——————————————————————————————————–

       » » » گرچه می بایستی در زمان گذشته شاهد منتشر خبر این چنینی بودیم ، خبری که میتواند دردی را از دردهای مناطق تالش نشین عنبران و میناباد را دوا کند ! در چند سال گذشته هر روز کمتر از دیروز این مناطق مورد لطف مسئولین قرار گرفته اند ! امیدواریم که پس از این پروژه شاهد پیگیری ” جدی ” طرح آب رسانی به روستاهای دهستان میناباد (که سالیان درازیست ساکنین سخت کوش این خطه مشکل ( بلای ) کم آبی و عدم دقت کافی مسئولین در اجرای طرح های آبرسانی دست و پنجه نرم می کنند ) باشیم، بعنوان نمونه به زودی به طرح شکست خورده و پر هزینه آب رسانی در مرکز دهستان میناباد که چند سالی هم از اتمام پروژه گذشته خواهیم پرداخت تا شاید کمی بیشتر در محاسبه و نحوه انجام پروژه ها دقت شود !

حق نشر تارنمای دهستان میناباد

مطالب مرتبط

*

*

Top