آمار مهاجرت معکوس در روستاهای شهرستان نمین قابل قبول است

آمار مهاجرت معکوس در روستاهای شهرستان نمین قابل قبول است

سه راهی میناباد – میرزانق – نمین

مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری اردبیل، گفت: آمار مهاجرت معکوس در روستاهای شهرستان نمین قابل قبول است.

به گزارش دهستان میناباد به نقل از ایسنا،”نصیب نجفی” در دوره آموزشی یک روزه دهیاران روستاهای شهرستان نمین از آموزش وساماندهی دهیاران روستاهای استان در سال آینده خبرداد و افزود: این آموزش‌ها بر اساس استانداردهای اعلام شده به دو صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می‌شود.

وی نسبت به تخصیص اعتبار لازم برای تجهیز ماشین‌آلات تعاونی دهیاران قول مساعد داد.

او آمار مهاجرت معکوس در روستاهای شهرستان نمین را قابل قبول دانست و دهیاران منطقه را به تلاش بیش از پیش برای فراهم کردن زمینه‌های لازم در این راستا فرا خواند.

مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری اردبیل، نسبت به پیگیری اخذ مجوز دهیاری برای روستای آرپاتپه شهرستان نمین هم قول داد و این امر را به لحاظ واقع شدن روستای آرپاتپه در مسیر منطقه گردشگری فندقلو ضروری دانست.

نجفی دهیاران منطقه را به رعایت قوانین و مقررات کامل در هزینه کرد اعتبارات تخصیصی توصیه کرد و از دهیاران خواست از ساخت و سازهای غیرمجاز و بی رویه بطور جدی جلوگیری کنند.

در ادامه سید تقی دریتیم، فرماندار نمین نیز دهیاران منطقه را به رسیدگی به وضعیت نظافت و پاکسازی محیط روستاها در آستانه عید نوروز فراخواند و بر نظارت جدی دهیاری‌ها بر نحوه پخت نان و عملکرد نانوایی‌ها در تعطیلات نوروز تأکید کرد.

مطالب مرتبط

3 نظر

 1. بابایی ۲۱ اسفند ۱۳۹۱۲۱ اسفند ۱۳۹۱ گفته:

  با تشکر از زحمات شما در زمینه مطالب تان

 2. شولم چه خبر..؟ ۲۱ اسفند ۱۳۹۱۲۱ اسفند ۱۳۹۱ گفته:

  سلام دوست گرامی ممنون از لطف شما.
  سایت زیبای شما را با افتخار لینک کردم.

  جان من ایران من
  شولم چه خبر..؟www.shulam.blogfa.com

 3. وحید ۲۱ اسفند ۱۳۹۱۲۱ اسفند ۱۳۹۱ گفته:

  از دیرباز مهاجرت یا دلیل اقتصادی امنیتی شرایط جوی مسائل دینی و فرهنگی یا نبود امکانات کافی برای زندگی را داشته حال مسولین باید هوش سرشار خود را به کار انداخته و با ورفع همان دلایلی که مردم به خاطر آن خانه و کاشنه ی خودرها کرده اند زمینه ی بازگشت انها را فراهم آورند.

*

*

Top