بهراد اردبیل، قهرمان هفتمین دوره مسابقات فوتسال جام نوروزی میناباد

.

هفتمین دوره مسابقات فوتسال جام نوروزی دهستان میناباد، عصر روز سه شنبه ۱۲ فروردین ۹۳ با برگزاری دیدار نهایی به پایان رسید.

در این مسابقات که با شرکت ۱۰ تیم در رده سنی بزرگسالان از ۲ فروردین آغاز شده بود در دیدار پایانی تیم بهراد اردبیل با نتیجه ۴ بر ۲ مقابل وحدت میناباد به پیروزی رسید و جام قهرمانی هفتمین دوره این مسابقات که همراه با نام شهید پاسدار میثم جهانگیری مزیّن شده بود، از آن خود کرد.

قبل از دیدار نهایی نیز، در دیدار رده بندی تیم سفیر دگرماندرق با نتیجه ۶ بر ۵ مقابل دیگر نماینده میناباد، دهیاری میناباد به پیروزی و مقام سومی رسید.

در مراسم پایانی و برترین ها، کامبیز غیاثی از تیم ۱۳ آبان بعنوان برترین دروازه بان،  حسن آصفی از تیم بهراد اردبیل بعنوان بهترین بازیکن و میلاد قنبری از تیم دهیاری میناباد بعنوان پدیده مسابقات معرفی شدند.

همچنین در این دوره ۱۷۱ بار توپ از خط دروازه ها عبور کرد.

جواد جهانگیری مسئول برگزاری مسابقات از کاهش چشمگیر تعداد تیم های حاضر در مسابقات جام نوروزی و همین طور سایر مسابقات شهرستانی خبر داد و دلیل این اتفاق را مشکلات مالی تیم ها و عدم حمایت اسپانسر از جوانان منطقه بیان کرد.

گفتنی است قبل از احداث سالن سرپوشیده شهید انزل محمدی میناباد، جوانان این منطقه از گذشته در زمین های خاکی با شور و شوق به انجام مسابقات جام نوروزی می پرداختند.

تصاویر مسابقه فینال

مطالب مرتبط

2 نظر

 1. دوستداران تالش ( آستارا ) ۱۴ فروردین ۱۳۹۳۱۴ فروردین ۱۳۹۳ گفته:

  اطلاعیه

  تاریخ ، تمدن ، فرهنگ و زبان تالشی

  گردهمایی بزرگ تالشان به مناسبت سال جدید

  جمعه ۲۹ فروردین ، تهران ، میدان فاطمی ، سالن اجتماعات وزارت کشور ، از ساعت ۳ تا ۶ بعد ازظهر …

 2. دوستداران تالش ( آستارا ) ۱۴ فروردین ۱۳۹۳۱۴ فروردین ۱۳۹۳ گفته:

  معرفی کتاب :

  آذربایجان تُرک نیست ( تُرک زبان است ) ، کیامهر فیروزی ، تهران ، انتشارات به نگار ، چاپ اول ۱۳۸۷
  قیمت : ۲ هزار تومان

  درود بر همه دوستان … دوستان می توانند برای سفارش این کتاب با انتشارات به نگار تماس گرفته و این کتاب به صورت پستی برایشان ارسال خواهد شد …

  ساعات کار انتشارات به نگار در روزهای هفته : از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح الی ۵ بعد از ظهر …

  آدرس انتشارات به نگار :: تهران – خیابان ولیعصر – بالاتر از خیابان شهید بهشتی – پلاک ۲۲۳۰ – برج سپهر ساعی – طبقه سوم – واحد ۳۰۱ –

  تلفن سفارش :: ۰۲۱۸۸۴۸۲۲۴۹ / ۰۲۱۸۸۴۸۲۲۹۳

  سایت انتشارات به نگار :: http://www.behnegar-pub.com/

*

*

Top