بهروز بابا نژاد بخشدار عنبران نمین شد

نمین ، اردبیل – در آیینی با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل بهروز بابا نژاد بعنوان بخشدار جدید بخش عنبران شهرستان نمین معرفی شد .

عباس دست باز روز سه شنبه در این آیین به تلاش های دشمنان برای نابسامان جلوه دادن وضعیت ایران اسلامی اشاره کرد و افزود: معاون سیاسی و امنیتی استانداری اردبیل گفت: اقتدار ایران اسلامی دشمنان را وحشت زده کرده است و تبدیل شدن کشور به الگو برای دنیا برای دشمنان گران آمده است.

وی تمامی مسوولان و مردم را به هوشیاری در برابر توطئه ها و دسیسه های دشمنان و همچنین به پایداری و استقامت در برابر تورم و گرانی های مقطعی حاکم بر بازار مرغ و گوشت فراخواند.

وی همچنین از همکاری خوب مردم اهل تسنن عنبران با دولت در تمام مراسم و برنامه ها قدردانی کرد و افزود: مبانی تقریب مذاهب به خوبی در این منطقه جا افتاده است.

وی بخشدار جدید این بخش را به مدارا با مردم و تلاش برای حفظ و تقویت وحدت و برادری اسلامی در این بخش توصیه کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت الاسلام سیدیاور مرادی امام جمعه عنبران هم در این جلسه تغییر و تحولات موجود در دنیا و پست و مقام ها را نوعی امتحان و آزمایش الهی برای سنجش اعمال بندگان و در راستای انتخاب مومنان از سوی خداوند متعال دانست.

وی افزود: پست و مقام آمدنی و رفتنی است اما در این میان آنچه که مهم است و باقی می ماند استفاده از این فرصت ها برای خدمت رسانی به خلق خدا است.

سید تقی دریتیم فرماندار نمین هم از در حال اجرا بودن ۲۵ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال در بخش عنبران خبر داد.

مطالب مرتبط

یک نظر

  1. پینگ‌بک: مسابقات والیبال دهه فجر 93 میناباد پایان یافت | سایت میناباد

*

*

Top