افتتاح تقاطع غیر همسطح ورودی نمین در هفته ی دولت

فرماندار شهرستان نمین گفت: با مساعدت وزیر راه و شهرسازی و تأمین بخشی از اعتبارات پروژه تقاطع غیرهمسطح ورودی شهر نمین تا هفته دولت امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
افتتاح تقاطع هم سطح شهرستان نمین در هفته ی دولت | دهستان میناباد

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سید تقی دریتیم در جلسه مدیران و مسئولان اجرایی شهرستان نمین اظهار داشت: پیشرفت خوبی را در اجرای این پروژه شاهد هستیم که امیدواریم با پرداخت دو میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل این پروژه توسط وزیر راه و شهرسازی با افتتاح این تقاطع غیرهمسطح امکان دسترسی ساکنان شهرک مسکن مهر نمین شایسته و مطلوب فراهم شود.

وی در ادامه سخنان خود از توسعه زیرساخت‌ها در شهرستان نمین و اجرای کامل طرح‌های نیمه‌تمام خبر داد و تصریح کرد: یکی از اصلی‌ترین اولویت‌ها در سال‌جاری تأمین زیرساخت‌ها در حوزه راه، بخش کشاورزی، مسکن و همچنین گردشگری است که دولت اعتبار مناسبی را نیز برای این امر در نظر گرفته است.

دریتیم یکی از زیرساخت‌های مورد نیاز برای توسعه همه‌جانبه را تکمیل طرح‌های گازرسانی به مناطق روستایی و شهرک صنعتی اعلام کرد و افزود: طرح گازرسانی به ۲۵ روستا تا هفته دولت و با مجموع اعتبار ۶۵ میلیارد ریالی به بهره‌برداری می‌رسد.

این مسئول خاطر نشان کرد: گازرسانی به ۱۷ روستای شهرستان نمین نیز در حال طراحی است که انتظار می‌رود در سال آینده با افتتاح آن شاهد بهره‌مندی تمام روستاها و شهرهای نمین از نعمت گاز باشیم.

وی در ادامه سخنان خود ضرورت برطرف شدن مشکل قطعی مکرر آب در شهر نمین و عنبران را یادآور شد و اضافه کرد: با اصلاح خط انتقال آب و تعویض لوله‌های فرسوده مشکل پیش آمده در روزهای گذشته برطرف شده و در این زمینه تابستان امسال مشکلی را نداریم.

به گزارش فارس، فرماندار نمین به مناسبت‌های پیش رو به ویژه ایام ارتحال امام راحل را خاطر نشان کرد و ادامه داد: در مناسبت ۱۴ و ۱۵ خرداد ضرورت دارد همه با حضور در برنامه‌ها و مناسبت‌های ارتحال امام و گرامیداشت ۱۵ خرداد نسبت به عظمت و شایستگی امام راحل ادای دین کرده و در این برنامه‌ها سهیم باشیم.

دریتیم در پایان سخنان خود گفت: ما وظیفه داریم در تجلیل از مقام و عظمت شخصیت امام راحل و تأثیرگذاری آن در عصر معاصر در حد توان و بضاعت خود به روشنگری و تبیین مسایل بپردازیم و اجازه ندهیم اندیشه پاک امام مورد غفلت قرار گیرد.

منبع : خبرگزاری فارس

مطالب مرتبط

*

*

Top