خداحافظی جواد جهانگیری با کاپ قهرمانی / صندلی ها نقش بر زمین شدند

جواد جهانگیری، بازیکن سرشناس وحدت میناباد با آخرین کاپ قهرمانی از میادین فوتبال و فوتسال خداحافظی کرد.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، در این دوره از مسابقات که با حضور ۲۸ تیم در رده های سنی مختلف برگزار شد دیشب با برگزاری فینال رده سنی بزرگسالان به پایان رسید.

دیشب در حضور صدها تماشاگر که از مناطق مختلف شهرستان نمین برای مشاهده دیدار نهایی در سال حجاب نمین حاضر شده بودند، سوت آغاز فینال رده سنی بزرگسالان بین تیم همیشه حاضر در فینال یک دهه اخیر این مسابقات وحدت میناباد و تیم نو پای شیشه دوجداره راحلی با تاخیر ۳۵ دقیقه ای در ساعت ۲۲ و ۳۵ دقیقه  به صدا در آمد.

در آغاز این دیدار ابتدا بازیکنان تیم وحدت میناباد با شاخه گل های در دست و پرتاب آن به سمت تماشاگران خود از حضور این تماشاگران در چند سال اخیر و تشویق بی وقفه آنها قدردانی کردند.

وحدت میناباد قهرمان فوتسال جام رمضان 92 در نمین شد/خداحافظی پرتلاش ترین بازیکن یک دهه اخیر از میادین/ صندلی های نقش بر زمین شدند

از همان آغاز بازی دو تیم حملات خود را برای وارد کردن توپ به درون دروازه حریف آغاز نمودند که بعد از چند دقیقه این تیم وحدت میناباد بود که توانست گل اول بازی را به ثمر برساند. در ادامه بازی شیشه دوجداره راحلی حملات خود را برای به ثمر رساندن گل تساوی ادامه داد اما در نتیجه ضد حمله، وحدت میناباد توانست گل دوم را نیز راهی دروازه حریف کند.

پس از خوردن گل اول تیم شیشه دوجداره راحلی زمزمه های فحش به تیم مقابل شروع شده بود که با  واردشدن دومین توپ به داخل دروازه به صورت رسمی فحش شروع شده و تیم ها از کلمات و شعارهای رکیک استفاده کردند.

وحدت میناباد قهرمان فوتسال جام رمضان 92 در نمین شد/خداحافظی پرتلاش ترین بازیکن یک دهه اخیر از میادین/ صندلی های نقش بر زمین شدند

قسمت مهمانان ویژه این سالن نیز میزبان برخی از اعضای شوراها و پیشکسوتان فوتبال بود.

در لحظات پایان نیمه نخست بازی، تیم شیشه دوجداره راحلی توانست با حملات بسیار گل اول خود را به ثمر برساند تا بدین ترتیب با اختلاف حداقل نیمه ی اول پشت سر بگذارند.

در بین دو نیمه تماشاگران با پرتاب صندلی های شکسته و مواد محترقه به زمین اعتراض خود را به بازی اعلام کردند که حتی قرعه کشی برای اهدای جوایز به تماشاگران دیدار فینال هم مانع این اعتراض ها نشد.

به صدا در آمدن سوت آغاز نیمه دوم بازی نیز تاثیری در عملکرد و شعارهای تند طرفداران دو تیم نداشت . به طوریکه حتی نیروی انتظامی نیز نتوانست آرامش را از سوی طرفداران تیم شیشه دوجداره راحلی به سالن برگرداند تاجایی پیش رفت که حتی به درگیری با عوامل انتظامی کشیده شد.

در اوایل نیمه دوم تیم وحدت میناباد گل سوم خود را به ثمر رساند تا نتیجه سه بر یک پیگیری شود.

پس از آن بازیکن شماره ده تیم شیشه دوجداره راحلی با خطای خشن روی بازیکن حریف و دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.

با این وجود بعد از دو دقیقه و ورود بازیکن چهارم شیشه دوجداره راحلی این تیم توانست گل دوم را با زیرکی بازیکن خود از خط دروازه تیم حریف بگذراند و این تیم تا لحظات پایان بازی حملات خود را ادامه داد اما نتوانست گل سوم را جبران نماید.

وحدت میناباد قهرمان فوتسال جام رمضان 92 در نمین شد/خداحافظی پرتلاش ترین بازیکن یک دهه اخیر از میادین/ صندلی های نقش بر زمین شدند

از دیگر حاشیه های فینال این دوره از مسابقات می توان به پرتاب بمب های کپسولی به داخل زمین اشاره کرد. این درحالی است که حتی تخم مرغ نیز پرتاپ شده و با استفاده از لیزرهای با برد پنج کیلومتری به چشم دروازه بان وحدت میناباد انداخته می شد. تا پایان مراسم اهدا جوایز صندلی های شکسته شده بود که روانه میدان می شد.

بدین ترتیب تیم وحدت میناباد که در یک دهه اخیر با کسب چندین عنوان قهرمانی، نایب قهرمانی و مقام سومی پرافتخار ترین تیم شهرستان به شمار می رود بار دیگر توانست جام قهرمانی را  از آن خود کند .

همینطور تیم جوان و نوپای شیشه دوجداره راحلی در اولین حضور خود نایب قهرمانی و تیم بلوک زنی ترکان سولا نیز مقام سوم را کسب کردند.

در پایان بازی میلاد ابراهیم پور بازیکن تیم شیشه دوجداره راحلی بعنوان پدیده و فرهاد فرهنگ از تیم آرتا سهند گیلانده بعنوان آقای گل این دوره معرفی شدند.

فرنود قربانی در گفتگو با خبرنگار شکوه فرهنگ از قهرمانی تیم شیشه دوجداره راحلی و نایب قهرمانی تیم دهیاری میرزانق در رده سنی جوانان و قهرمانی تیم آرتا سهند گیلانده در رده سنی پیشکسوتان خبر داد.

وحدت میناباد قهرمان فوتسال جام رمضان 92 در نمین شد/خداحافظی پرتلاش ترین بازیکن یک دهه اخیر از میادین/ صندلی های نقش بر زمین شدند

گفتنی است برای نخستین بار در سطح شهرستان نمین مراسم خداحافظی بازیکن سرشناس و پرتلاش دهه اخیر فوتسال و فوتبال این دیار جواد جهانگیری که در تیم وحدت میناباد نیز حضور داشت برگزار شد و با اهدای لوح تقدیر و هدیه ای از زحمات این چهره دوست داشتنی برای فوتسال شهرستان چه بعنوان مربی و چه بازیکن تقدیر شد.

خداحافظی جواد جهانگیری با کاپ قهرمانی

خداحافظی جواد جهانگیری با کاپ قهرمانی

در این دوره از مسابقات در گروه سنی جوانان هفت تیم، بزرگسالان ۱۶ تیم و پیشکسوتان نیز ۵ تیم شرکت کرده بودند.

احمد عدلی رئیس هیئت فوتبال شهرستان نمین در حاشیه مراسم اهدای جام در گفتگوی با خبرنگار شکوه فرهنگ، پیگیری عدم واگذاری چمن مصنوعی تختی نمین به افراد و تیم های غیر بومی را از سوی مسئولین خواستار شده  و در ادامه سخنان خود از حمایت یک شهروند نمینی به عنوان اسپانسر تیم  فوتبال گلشهر نمین بعد از دو سال بلاتکلیفی خبر داد.

 عدلی ضمن امیدواری به پیشرفت روز افزون فوتبال در این منطقه گفت : تعداد تیم های حاضر در مسابقات جام رمضان ۹۲ نمین حتی  از شهرستان اردبیل نیز بیشتر بوده و این نشان دهنده علاقه مندی بسیار جوانان به ورزش و فوتسال در نمین است.

مطالب مرتبط

*

*

Top