دیوار مهربانی به همت موسسه مردم نهاد نسیم مهر در نمین ایجاد شد+تصاویر

دیوار مهربانی

مهربانی ساده است،

ساده تر از آنچه فکرش را بکنی

کافی است به خودت ایمان داشته باشی و به معجزه مهر

کافی است به دستهایت فرمان دهی

طرحی که به تازگی  با هدف کمک به خانواده‌های مستمند در کل کشور با نام “دیوار مهربانی”  و با شعار “نیاز نداری بذار، نیاز داری بردار” در حال اجراست به شهرستان نمین رسید و با همت اعضای تشکل غیر دولتی “نسیم مهر” این طرح  در نمین نیز اجرایی شد. این اقدام حتی بازتاب جهانی نیز داشته است و سی.ان.ان در گزارشی در این‌باره نوشته است: “در زمستان سرد ایران، مردم این کشور ابتکاری جالب برای گرم کردن بی‌خانمان‌ها پیدا کرده‌اند”.

جعفری مدیر عامل موسسه نسیم مهر با تشکر از همه همشهریان عزیز نمین که از این طرح استقبال خواهند کرد گفت: این دیوار میعادگاه مردمیست که می خواهند مهربانی را تمرین کنند و نشان دهند که “بخشنده بودن سخاوت میخواهد نه ثروت”. بر اساس این طرح  مردم لباس هایی که مورد نیازشان نیست را بر روی دیوار قرار میدهند تا کسانی که نیازمندند از آنها استفاده کنند.

وی افزود: شاید دستانی سرد، در انتظار گرمی دستان پر مهر شما باشند و این وظیفه تک تک ماست که به همنوع خود کمک نماییم. ایشان از همه کسانی که می توانند یاری کننده باشند خواست تا در این ایام سرد به دیوار مهربانی نیز توجه ویژه ای داشته باشند. بی شک فراگیر شدن چنین حرکت هایی حس نو دوستی و انسان دوستی را در جامعه تقویت می کند و این یکی از اهداف موسسه مردم نهاد نسیم مهر می باشد.

مطالب مرتبط

*

*

Top