آنچه گذشتی بر قهرمان ووشو،استاد سید میثم قریشی

استاد سید میثم قریشی قهرمان کشوری

استاد سید میثم قریشی قهرمان کشوری

آنچه گذشتی بر قهرمان ووشو،استاد سید میثم قریشی

استاد بزرگ و دارنده قهرمانی چندین دوره ورزشهای رزمی روز ۲۶ مرداد سال ۱۳۶۵ در روستای میناباد و درخانواده ای ساده بدنیا آمد.
دوران تحصیل ابتدایی و راهنمایی را در روستای میناباد و دوره دبیرستان را در دبیرستان نمونه دولتی شیخ مفید اردبیل طی نمود.از همان ابتدا علاقه ی شدیدی به مبارزات انفردای داشته و به گفته خودش این علاقه شاید به سبب عدم وجود قدرت ایستادگی در برابر سایر دوستانی که در دوره ی ابتدایی با وی گلاویز می شده اند است.در همان کودکی ورزش و مبارزه را از کاراته در سال ۱۳۷۲ آغاز کرد مه موفق به کسب کمربند مشکی شد.پس از آن شال بند سبز کانگفوتوآ ،کمربند قهوه ای فول کونگ تاک ،دان۲ فول کیک بوکسینگ سبکی . فدراسیونی،خان ۸ موی تایلندی و دان ۴ ووشو و نشان ببر کنگفو فدراسیئت ووشو را کسب نمود.
در سال ۱۳۸۶ به سبب علاقه ی شدید به این رشته مدرسه آکادمی هنرهای رزمی شهرستان نمین را در سالن کوچک و با کمترین امکانات تاسیس کرد و با پشتکار و آشناسازی نوجوانان و جوانان به این رشته توانست در سال ۱۳۸۹ با جذب ۸۸۰ هنرجو در تمام رده های سنی موفق به کسب رتبه اول جذب هنرجو در بین آموزشگاههای ورزشی شهرستان های سطح استان اردبیل شد.وی به دلیل مشکل سربازی و عدم همکاری مسئولین موفق به شرکت در مسابقات برون مرزی نشده ولی با آموزش و اعزام هنرجویان به مسابقات برون مرزی از جمله مسابقات آذربایجان و کشوری مانند مسابقات کشوری سمنان و کسب مقام اول تیمی رشته کیک بوکسینگ با عنوان شهرداری نمین افتخار بزرگی را برای منطقه آفرید.
همچنین درسال ۸۸ به عنوان رییس هیت ووشوی شهرستان نمین انتخاب شد.استاد سید میثم قریشی دارای مدرک درجه دو مربیگری از فدرال موی تای (بوکس تایلندی) و از فدرال ووشو + مدرک داوری کیک بوکسینگ درجه ۲،مویتای درجه ۳ و ووشوی درجه ۳ کشوری است و عناوین مختلف فردی را در کارنامه ورزشی خو داراست.
اکنون هم بعنوان رییس هییت ووشو و آکادمی هنرهای رزمی شهرستان نمین مشول به فعالیت و آموزش هنرجویان و استعدادیابی است.
آرزوی موفقیت برای این سلطان هنرهای رزمی (ووشو) و استاد پرتوان و دارنده نشان ببر نقره ای کنگ وفی چینی و خانه ۸ موی تای داریم.

9 نظر

 1. ehsan negahban ۱۹ دی ۱۳۹۰۱۹ دی ۱۳۹۰ گفته:

  ایول میثم !!!!!!

 2. مهران آیزدی ۱۹ دی ۱۳۹۰۱۹ دی ۱۳۹۰ گفته:

  اینو بدون استاد که تو بخشی از ینده منی
  مهران ایزدی

 3. مهران آیزدی ۱۹ دی ۱۳۹۰۱۹ دی ۱۳۹۰ گفته:

  سلام علیک بر قهرمان نمین سلام بر ببر نقر ه ای کنگ وفو چینی
  شما الگوی من هستید

 4. mordal ۱۹ دی ۱۳۹۰۱۹ دی ۱۳۹۰ گفته:

  میثم برو تو برک رو تمرین کن واسه ما زودی استاد نشو !!!!!۱

 5. فرید فتحی ۱۹ دی ۱۳۹۰۱۹ دی ۱۳۹۰ گفته:

  میثم میثمه حالا خوده میثمه

 6. فرید فتحی ۱۹ دی ۱۳۹۰۱۹ دی ۱۳۹۰ گفته:

  ای ول بابا افتخار ملی وافتخار مینیوو

 7. payam mohamadi ۱۹ دی ۱۳۹۰۱۹ دی ۱۳۹۰ گفته:

  به استاد بگین زیاد خجالتی نباشه اینطوری چند مسابقه رو از دست دادیم و نتونستیم بودجه به دست بیاریم

 8. افشار ۱۹ دی ۱۳۹۰۱۹ دی ۱۳۹۰ گفته:

  افتخار ما استاد میثم قریشی

*

*

Top