رادیو تالشی میناباد منتشر شد/دریافت شماره ۱

رادیو تالشی میناباد

با درود خدمت شما دوستان و کاربران

با سپری شدن دی ماه وارد چهارمین سال فعالیت مجموعه های میناباد در فضای مجازی می شویم. وب سایت میناباد از دی ماه سال ۱۳۹۰ با هدف آشنایی بیشتر مردم از سراسر دنیا به آداب و رسوم، مناطق و سایر موضوعات راه اندازی شد. این تارنما از همان ابتدا مورد استقبال دوستان بسیاری قرار گرفت و با پیشرفت تکنولوژی و گسترش یافتن دسترسی مردم به اینترنت و شبکه های اجتماعی انگیزه ی ما نیز برای فعالیت در سایر حوزه افزایش یافت. با افتخار می توانیم اعلام کنیم که وب سایت میناباد و زیرمجموعه های این سایت همچون کانال تلگرام در حال حاضر بعنوان فعال ترین و با کیفیت ترین محتوی در سطح منطقه شناخته می شود.

اما دوستان و همراهان همیشگی کانال تلگرام و وب سایت میناباد، اولین قسمت از رادیو میناباد را تقدیم می کنیم به دوستانی که ۴ سال با پیشنهادات، انتقادات و دیدگاه های خود انگیزه ی مضاعفی رو به ما در جهت شناساندن میناباد و فعالیت در حوزه ی مجازی داده اند.

لازم می دانیم تشکر ویژه ای داشته باشیم از جناب آقای دانشمند جهانگیری (استاد گرانقدر) که کمک های فراوانی را در تهیه و تدوین اولین قسمت از مجموعه رادیو میناباد کردند.

بی شک کم و کاستی هایی هم در این قسمت دیده می شوند که امیدواریم با دیدگاه ها و پیشنهادات شما عزیزان در قسمت های بعدی رفع کنیم. مطمئن باشید که قسمت های آتی رادیو میناباد وزین تر و کاملتر تولید خواهند شد.

اما زمانی به این خواسته می رسیم که شما همراهان بیشتر از قبل به ما در تولید محتوی کمک کنید.

برای دریافت اولین شماره رادیو تالشی میناباد کلیک کنید

 

مطالب مرتبط

یک نظر

  1. سهیل آبسکون ۱۷ دی ۱۳۹۴۱۷ دی ۱۳۹۴ گفته:

    درود به شمع دوستن. شمع ک هاکو تالشی گف زنین . از خش امع شمع رادیو
    شمع رادیو چمع رادیو (رادیو تالشی صدای داریباغ) برایع

*

*

Top