راه اندازی وبسایت جامع روستای نوجه ده نمین

راه اندازی وبسایت جامع روستای نوجه ده نمین

راه اندازی وبسایت جامع روستای نوجه ده نمین

دنیای امروز ما ملزومات و نیازمندیهای خود را داراست و بایستی خود را با امکانات و ابزارهای حال بروز کرد و استفاده و بهره برداریهای مطلوب را از آن برد.

وبلاگ “نوجه ده نیوز” در سال ۱۳۸۵ به همت جوانان این دیار که در قالب “انجمن خبری نوجه ده” فعالیت می‌کردند کار خود را آغاز نمود. هرچند در همان ابتدا فعالیت این وبلاگ به چشم نمی‌آمد و با مشکلات و کاستی‌هایی مواجه بود ولی به مرور با درج و انتشار مطالب فرهنگی،تاریخی و اطلاع رسانی  ”نوجه ده نیوز” هر روز پربارتر و غنی تر پا در عرصه ی دهکده جهانی گذاشت و خوشبختانه مورد استقبال اهالی نوجه ده و همشهریان ساکن نمین ، اردبیل ، تهران و دیگر شهرها قرار گرفت.

اکثر قریب مخاطبین آشنایی خود با این وبلاگ را از طریق موتورهای جستجو همچون گوگل عنوان می‌کردند و بیشتر در کامنتهای خود از این فعالیت اطلاع رسانی تجلیل بعمل می‌اوردند.

حال با گذشت شش سال از آغاز بکار “نوجه ده نیوز” که جز اولین وبلاگهای روستایی شهرستان نمین در این سالها بود.متولیان امر تصمیم بر آن گرفتند که در آینده نزدیک با توجه به استعداد و داشته‌ها ، منابع انسانی و فرهیختگان قریه نوجه ده- وبسایت جامع روستای نوجه ده راه اندازی شود.

بعد از راه اندازی وبسایتهای جامع سلام نمین – سلام اردبیل – میناباد – ویلکیج و عنبران  اینک قرعه بنام روستای نوجه ده خورده است تا در مرحله  دیگری از حیات مجازی خود شاهد تجربه ی متفاوت تر و جامع تری باشد. که این تحولات آغازگر حرکتی نو در استان و الگوی مناسبی برای دیگر شهرستانهای اردبیل است.حرکتی که توسط جوانان فرهنگ پرور شهرستان نمین در سال ۸۸ شروع و نمایان شده است.

منبع: وبسایت جامع روستای نوجه ده – www.nojehdeh.ir

توضیحات: لوگوی این سایت نیز همچون وبسایتهای دیگر شهرستان از نماد گل الگو گرفته شده است.در لوگوی وبسایت جامع روستای نوجه ده نمین گل آفتابگردان و چشمه‌های پل تاریخی نوجه ده به زیبایی لحاظ شده است.

*

*

Top