شروع دوباره سایت/ فاز ۲

 دوباره آمدیم. اما این بار با سر و شکلى بهتر و ظاهرى متفاوت‌تر. همین ابتدا بگویم که مى خواهیم قدمى بلند در راستاى فعالیتهاى مجازى براى منطقه‌مان برداریم.  براى شروع دستى در طراحى سایت برده‌ایم و ظاهرى متفاوت‌تر از آنچه قبلا بود به آن داده‌ایم. قسمت هایی هم براى تبلیغات ایجاد کرده‌ایم تا دوستانى که به بازاریابى اینترنتى اعتقاد دارند، با پرداخت هزینه اى بسیار ناچیز نسبت به محبوبیت سایت، کالا یا خدمات خود را در مقابل دید کاربرانمان قرار دهند. دستى هم به سر و روى مطالب سایت کشیده‌ایم و سعى داریم در کنار مطالب مربوط به میناباد که رسالت اصلى ما هست، نگاهى هم داشته باشیم به مسائلى که در نمین و سایر روستاهاى این شهر در جریان است.  به همین منظور از همه دوستانى که علاقه‌مند هستند در زمینه هاى فرهنگى، سیاسى، هنرى، علمى، ورزشى و….  دست به قلم شوند و مطلبى منتشر کنند، با آغوش باز دعوت مى شود که با ما در تماس باشند تا در اسرع وقت و با دیده ى منت، نسبت به انتشار مطالب عزیزان، اقدام نماییم. قسمت نظرات هم در ذیل مطالب فعال است و مادامى که نظرات شما دوستان، هجو، هزل، توهین و یا فحاشى نباشد، تأیید و در پى آن منتشر خواهد شد. نظرات خوانندگان سایت و در کل بازخوردى که دریافت خواهیم کرد، مشخصا به ما دلگرمى خواهد داد براى ادامه دادن این راه، همانگونه که در این سه سال همین نظرات و بازخوردهای شما دوستان از داخل و خارج کشور، حتی از هزاران کیلومتر آن سو تر از این سرزمین باعث شده همچنان با انگیزه در این عرصه فعال باشیم.

گفتنی است اقدامات اولیه براى اخذ مجوزهاى مربوط به انتشار نشریه عمومى میناباد انجام شده است و به امید خداوند یگانه در آینده اى نزدیک شاهد چاپ اولین شماره دو هفته نامه میناباد خواهیم بود. مسلما به انجام رسانیدن این وظیفه بزرگ و خطیر بدون همکارى شما دلسوزان و دوستان علاقه‌مند به اعتلاى نام میناباد، میسر نخواهد بود و امیدوارم همگى دست به دست هم بدهیم تا میراثى فرهنگى براى آیندگان بر جاى بگذاریم.

همزمان با اجرای فاز ۲ سایت میناباد، لوگوی جدید این سایت نیز با ایده از طلوع آفتاب روستا که از پشت کوه های بلندقامت و سرسبز طراحی شده در تمامی مطالب و … استفاده خواهد شد.

دالان های ارتباطی با ما :

پیامک: ۳۰۰۰۷۴۷۷۳۰۰۰۷۴

ایمیل:

مطالب مرتبط

*

*

Top