صدا و سیمای تالش … یک پیشنهاد ، یک درخواست …

صدا و سیمای تالش ... یک پیشنهاد ، یک درخواست ...

از اوایل فروردین ماه ۱۳۹۲ تا کنون ( اول تیرماه ) به مدت سه ماه است که به بحث های مربوط به (( استان تالش و صدا و سیمای تالش )) پرداخته ایم ، و دوستانی نیز همیاری و همکاری کرده اند . این مرحله ، (( مرحله نظری )) در واقع مرحله اول بود تا بحث های ” استان تالش و صدا و سیمای تالش ” به آگاهی تالشان برسد و درباره آن با یکدیگر گفتگو کنند ، که این کار انجام شد و دوستان نظرات خود را ارائه کردند و با یکدیگر به گفتگو پرداختند .

شبکه های مختلف استانی در ایران ... جای خالی شبکه تالش ... !!! ؟؟؟

مرحله دوم ، مرحله عملی است . این مرحله از اول تیرماه ۱۳۹۲ شروع می شود . دوستانی بودند  که می گفتند باید وارد عمل شد و کاری کرد برای خواسته های تالشان ، در غیر این صورت تالشان به خواسته های خود نخواهند رسید . اکنون وارد مرحله عملی شده ایم و از دوستان خواهشمندیم همچون مرحله اول ( نظری ) همیاری و همکاری داشته باشند . مرحله اول ، مرحله ای بود که کوشش شد تا بحث های مربوط به ” استان تالش و صدا و سیمای تالش ” به آگاهی تالشان در منطقه تالش برسد . مرحله دوم ، مرحله ای است که باید این بحث ها و درخواست ایجاد استان تالش و صدا و سیمای تالش به آگاهی مقامات و مسئولان برسد . در اینجا ما بنا به دلایلی بیشتر به درخواستهای ایجاد صدا و سیمای تالش می پردازیم . ( طبق قوانین ایران ) ایجاد استان وظیفه دولت است ، ولی ایجاد صدا و سیما وظیفه ریاست سازمان صدا و سیما است ، چون مستقل از دولت است .

بنابراین تالشان باید درخواستهای خود را برای ایجاد ” صدا و سیمای تالش ” ، مستقیم برای ریاست سازمان صدا و سیمای ایران بفرستند . از راه های گوناگونی می توان این درخواست را به آگاهی ریاست سازمان صدا و سیما رساند ، ولی در اینجا فقط به دو راه بسیار ساده ولی تأثیر گذار اشاره می شود ، که برای تالشان راحت باشد و آنچنان هزینه ای نداشته باشد و از راه دور نیز بتوان انجام داد . آن دو راه اینها هستند : ۱ – پیامک – ۲ – پست اکترونیک ( ایمیل ) . از تمامی تالشان خواهشمندیم درخواستهای خود را برای ایجاد ” صدا و سیمای تالش ” ، از طریق سامانه پیامکی و پست الکترونیکی ( ایمیل ) سازمان صدا و سیمای ایران به آگاهی این سازمان برسانند . دوستان می توانند متن پیامک و ایمیل خود را برای درخواست ایجاد صدا و سیمای تالش هر گونه که خود دوست دارند بنویسند و برای سازمان صدا و سیمای ایران ارسال کنند . و همچنین از تمامی دوستان ، آشنایان و خویشاوندان خود بخواهید که در این کار مشارکت کنند .

ما تالشان به ریاست سازمان صدا و سیمای ایران هم پیشنهاد می کنیم و هم درخواست داریم تا در مرکز منطقه تالش ” صدا و سیمای تالش ” را ایجاد کنند … پیشاپیش از ایشان سپاسگزاریم …

آیا تالشان به اندازه یک پیامک ” غیرت ” خواهند داشت ؟

هر تالش یک پیامک ، یک ایمیل

 

توجه – نکته مهم : برای اینکه خواسته های تالشان ( ایجاد استان تالش و صدا و سیمای تالش ) به آگاهی تمامی مقامات و مسئولین برسد ، تالشان باید درخواست های خود را برای دیگر مقامات و مسئولین نیز ارسال کنند . … ارسال برای تمامی نهادها و سازمانها ، ( مانند : نهاد رهبری و نهاد ریاست جمهوری ) ، انجمن ها ، ارسال برای تمامی نشریات ( روزنامه ها ، هفته نامه ها ، ماهنامه ها ، فصلنامه ها و … ) ، ارسال برای تمامی سایت های خبری ، ارسال برای استانداری گیلان ، فرمانداری تالش ، نمایندگان منطقه تالش در مجلس ، صدا و سیمای گیلان ، ارسال برای تمامی شخصیت های علمی ، فرهنگی و هنری تالش ، و …

 

             سامانه پیامکی سازمان صدا و سیمای ایران             

۳۰۰۰۰۱۶۲

پست الکترونیک ( ایمیل ) سازمان صدا و سیمای ایران

 infopr@irib.ir

روابط عمومی معاونت سیما : prsima@irib.ir

روابط عمومی معاونت سیاسی : prsiasi@irib.ir

 

درخواست ایجاد ” صدا و سیمای تالش ” را به آگاهی مسئولین قسمت های مختلف سازمان صدا و سیمای ایران نیز برسانید …

ارتباط با سازمان صدا و سیما

روابط عمومی سازمان صدا و سیما – ایمیل های مسئولین قسمت های مختلف سازمان صدا و سیما

5 نظر

 1. معلم ۱۸ تیر ۱۳۹۲۱۸ تیر ۱۳۹۲ گفته:

  جذیدترین و اخرینخبرهای اموزشی و پرورشی

 2. صدا و سیمای تالش ۱۸ تیر ۱۳۹۲۱۸ تیر ۱۳۹۲ گفته:

  درود ….. سپاس …. سپاس بیکران … زنده باد ایران … زنده باد تالش … زنده باد تالش زبانان … زنده باد نمین – میناباد – و …

  درود بر شرف شما … غیرت شما … سپاس از همیاری و همکاری شما با تالشان ….
  برای تالش … برای تالش زبانان …
  جانم فدای سرزمینم ….

*

*

Top