مصاحبه استاد رسولزاده با شبکه جهانی صدای آشنا

دبیر نخستین نمایشگاه عکس طبیعت نمین درمصاحبه خود اظهارداشت: این رویداد فرهنگی و هنری برای اولین بار در سطح ملی و بین المللی برگزار می شود و درصدد معرفی نمین به ایرانیان داخل و خارج از کشور هستیم.وی در ادامه افزود: آثار منتخب در نمایشگاه عکس طبیعت نمین در نگارخانه زرنا واقع در تهران از یکم لغایت دهم شهریورماه به نمایش عموم گذاشته می شود.

به گزارش پایگاه خبری آسبینه استاد “زهرا رسولزاده نمین” هنرمند صاحب سبک ایران  درخصوص برگزاری نخستین  نمایشگاه عکس طبیعت نمین با شبکه جهانی” صدای آشنا “مصاحبه ایی  داشتند که در برنامه فرهنگی و هنری برگه های شب در کانال یک (اروپا) ، کانال دو (آمریکا) ، کانال سه (آسیا و اقیانوسیه)  پخش شد.لازم به ذکر است پوشش جغرافیایی شبکه جهانی صدای آشنا در قالب سه کانال مجزا و بر اساس حوزه های جغرافیایی متفاوت در سراسر جهان می باشد و  یکی از اهداف این رسانه برقراری ارتباط با ایرانیان مقیم خارج از کشور به منظور معرفی، احیاء و حفظ فرهنگ ایرانی اسلامی می باشد.به گزارش آسبینه ، در فضای جهانی شدن و سیطره فرهنگ های بیگانه، حفظ هویت، مساله حیاتی و مهمی است، لذا از اهداف اصلی شبکه جهانی صدای آشنا، اشاعه، حمایت و حفظ هویت فرهنگی ایرانیان است که این امر محدود به منطقه جغرافیایی خاصی نیست و تمامی ایرانیان اقصی نقاط عالم را در بر می گیرد.

مطالب مرتبط

یک نظر

  1. صدا و سیمای تالش ۱۸ تیر ۱۳۹۲۱۸ تیر ۱۳۹۲ گفته:

    درود بر شما …. دوست عزیز از هیچ شهر و روستایی به صورت موردی اسم برده نشده … یعنی در کل نوشته ها ما گفته ایم تالشان … این یعنی این که تمام کسانی که به زبان تالشی سخن می گویند ..!!!!
    و اگر مطالب را با دقت بخوانید اشاره هایی شده و نام استان شما آمده … حتی به عنوان مثال گفته ایم تات زبانان جنوب استان اردبیل در اطراف خلخال … دیگر نیامده ایم تک تک نام شهرها و روستاهای تات زبان را نام ببریم … !!! در این صورت مطالب بسیار زیاد می شد … ما می گویم کلیه تالشان و حتی تات زبانها …. نکته جالب این که تعداد زیادی از تات زبانهای اطراف خلخال از این کار ما حمایت کردند و خوشحال شدند .. آن وقت شما این این گونه می گویید ..!!!!!!! ما حتی از تالشان کشور جمهوری آذربایجان و روسیه نام برده ایم … آیا باید تک تک محله ها و روستاهایی که تالشان در کشور آذربایجان و کشور روسیه حضور دارند را ذکر می کردیم … ؟؟ نه دوست عزیز هدف چیز دیگری بود .. اینکه به طور کلی بگوییم که تالشان در این مناطق هستند .. و باید به آنها توجه شود …. سپاس از شما ….

    ….. مردمی که غرور دارند ، هیچ ندارند …

*

*

Top