مصطفی افضلی فرد نماینده مردم اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین درمجلس نهم شد

نتیجه انتخابات دور دوم اردبیل،نمین،نیر و سرعین

به گزارش میناباد و به نقل از خبرگزاری ایرنا ، از مجموع آرای شمارش شده در ۴۲۹ صندوق رای مصطفی افضلی فرد با کسب ۷۵ هزار و ۸۷۴ رای بعنوان نماینده مردم این حوزه انتخابیه برگزیده شد .

مصطفی افضلی فرد ، پیروز انتخابات دور دوم اردبیل ، نمین ، نیر و سرعین

حجه الاسلام سید کاظم موسوی رقیب افضلی فرد نیز در دور دوم انتخابات ۴۳ هزار و ۵۳۵ رای کسب کرد.

سید کاظم موسوی ، بازنده انتخابات دور دوم اردبیل ، نمین ، نیر و سرعین

سید حسن صابری استاندار اردبیل در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، از حضور پر شور مردم در انتخابات قدردانی کرده و گفت : این انتخابات با مدیریت صحیح و هماهنگی و همدلی تمامی عوامل اجرایی انتخابات اعم از ستاد انتخابات ، فرمانداران ، بخشداران ، هیات های اجرایی و نطارت و عوامل اجرایی صندوق های اخذ رای، نیروهای اطلاعاتی ، نطامی و انتظامی و نمایندگان نامزدها در کمال آرامش برگزار شد .

وی با بیان اینکه انتخابات تنها مسابقه ای است که در آن برد و باخت معنا ندارد، افزود: انتخابات به پایان رسید و با پایان انتخابات و عمل به تکلیف قانونی و شرعی زمان تعامل، همدلی و همفکری در جهت تلاش برای توسعه همه جانبه کشور فرا می رسد.

وی اضافه کرد: شکست در انتخابات به منزله پایان کار نیست و نامزد پیروز توفیق خدمت در مجلس شورای اسلامی را به دست می آورد و دیگران نیز در ادامه راه فرصت های بسیاری برای خدمت به نظام اسلامی ایران خواهند داشت.

استاندار اردبیل اظهار کرد: ۴۲۹ شعبه اخذ رای در حال حاضر در حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین برای اخذ آرای مردم دایر شده بود که از این تعداد ۲۲۰ شعبه در مناطق شهری و ۲۰۹ شعبه در مناطق روستایی مستقر شده بود .

پبش از این و در مرحله اول انتخابات شش نماینده استان اردبیل انتخاب شده بودند و با انتخاب افضلی فرد ناینده هفتم استان نیز مشخص شد .

استان اردبیل دارای پنج حوزه انتخابیه می باشد .

مطالب مرتبط

*

*

Top