منتخب نخستین نمایشگاه عکس طبیعت نمین درگالری زرنا+تصاویر

تهران- آثار منتخب نخستین نمایشگاه عکس طبیعت نمین با هدف معرفی جاذبه های گردشگری این شهر در گالری زرنا به نمایش در آمد.

مسوول برگزاری این نمایشگاه روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: نخستین نمایشگاه عکس طبیعت نمین با هدف معرفی جاذبه های گردشگری این شهر،جذب سرمایه گذاری در زمینه صنعت توریسم و بهره گیری از ظرفیت بالقوه طبیعی این شهر در زمینه عکاسی و گردشگری برگزار شده است.

«علی حقی» افزود: در مهلت ارسال آثار یک هزار ۹۴ عکس از ۱۲۲ هنرمند به دبیرخانه جشنواره که در تهران مستقر بود،ارسال شد که از این تعداد ۵۰ اثر به انتخاب هیات داوران برای عرضه در نمایشگاه انتخاب شدند.
مسوول این نمایشگاه خاطرنشان کرد: نمایش این آثار نخستین عرضه این عکس هاست؛البته قراراست از درنیمه مهر ماه سالجاری نیز نمایشگاهی در شهرهای اردبیل و نمین برپا شود.
حقی افزود: این عکسها برای اولین بار از طبیعت زیبای نمین به نمایش گذاشته می‌شود؛ تصاویر عرضه شده نگاهی گسترده به طبیعت این شهر دارد.
وی ادامه داد: همزمان با برگزاری این نمایشگاه بولتنی شامل این تصاویر به همراه شرحی از موقعیت جغرافیایی و جاذبه های طبیعی وگردشگری شهر نمین به ۴ زبان تهیه و چاپ شده است.
مسوول برگزاری این نمایش عنوان کرد:جوایز نفرات برتر این جشنواره در مراسمی که همزمان با برگزاری نمایشگاه این آثار در شهر اردبیل برگزار می شود،اهدا خواهد شد.
این نمایشگاه به مدت ۱۰ روز در نگارخانه «زرنا » ادامه دارد.
افتتاحیه این نمایشگاه اول شهریورماه با حضور هنرمندان،هیات داوران و فرماندار و نماینده مردم شهرستان نمین برگزار شد.

لینک خبر:

خبرگزاری جمهوری اسلامی – ایرنا 

پایگاه اطلاع رسانی صنعت بیمه

مطالب مرتبط

*

*

Top