درخشش در مسابقات قرآن کریم نمین

نفرات برتر سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم اداره اوقاف و امور خیریه در شهرستان نمین معرفی شدند.

مسئول امور فرهنگی، هنری اداره اوقاف و امور خیریه استان اردبیل در حاشیه این دوره از مسابقات اظهار کرد: سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم در رشته‌های حفظ، ترتیل و قرائت در شهرستان نمین برگزار شد.

رضا هژبری بابیان اینکه مسابقات قرآن کریم اداره اوقاف برای اولین بار در شهرستان نمین برگزار می‌شود افزود: این دوره از مسابقات در دوره سنی زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال با شرکت ۲۰۰ خواهر و ۲۰۰ برادر در این شهرستان برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه نفرات برتر هر رشته به مسابقات استانی راه خواهند یافت افزود: مرحله استانی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم در ۲۸ آذرماه در محل مسجد قدس اردبیل برگزار خواهد شد.

در این دوره از مسابقات قرآن کریم مهدی مظلومی، سینا آلمند و مهدی نجاتی در رشته ترتیل و شروین آلمند، آروین آهنگری و علیرضا عالیزاد در رشته قرائت در رده سنی زیر ۱۶ سال به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

همچنین در رده سنی بالای ۱۶ سال محمد فتحی، عطاالله آلمند و محمد صمدی در رشته قرائت و بهمن سرباز، مجید دولتی و یوسف قنبری در رشته ترتیل مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در رده سنی زیر ۱۶ سال خواهران نگین بابازاده، حمیرا بابازاده و حمیده عارفی در رشته ترتیل، فاطمه علیزاده، طاهره صادق زاده و مرجان صمدی در رشته حفظ یک جزءِ ، زهرا اسمعیلی، رقیه عبادی، صفرا محمدزاده در رشته ۲/۵ جزءِ، مهسا جانفشار، سولماز صمدی و سعیده جهانگیری به ترتیب جایگاه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در رده سنی بالای ۱۶ سال خواهران نیز نرگس نعمتی و داوری در رشته تحقیق، سیما ابراهیمی و مریم جوانمردی در رشته ترتیل، فاطمه جوانمرد و زهرا فیضی پور در رشته حفظ به‌عنوان نفرات برتر سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم اداره اوقاف و امور خیریه در مرحله شهرستانی انتخاب شدند.

مسابقات قرآن کریم نمین

لینک خبر در شکوه فرهنگ : لینک

 

مطالب مرتبط

*

*

Top