همکاری ثبت درخواست جهت اینترنت پرسرعت روستای میناباد، لطفا!

همکاری ثبت درخواست جهت اینترنت پرسرعت روستای میناباد، لطفا!

خواهشمندیم حداقل همکاری را جهت راه اندازی اینترنت پرسرعت روستای میناباد بعمل آورید

امروزه اینترنت پرسرعت به عنوان یکی از ابزارهای شناخت توسعه صنعت فن آوری و رشد فرهنگی یک جامعه به شمار میرود، بنابراین وجود این فناوری در تمام مناطق دنیا متداول و ضروری است ، اینترنت کارتی به دلیل هزینه زیاد و سرعت پایین از دور فناوری های مدرن خارج شده و کم کم در حال پیوستن به تاریخچه راه اندازی دنیای مجازی است. اما اینترنت پرسرعت ADSL با توجه به سرعت برای انجام امور روزانه در دنیای فناوری که حتی زندگی ساده نیز بدان وابسته است ، عجین شده! اما با توجه کمبود امکانات در مناطق محروم از جمله روستاها و هزینه ی نصب و راه اندازی اشتراک اینترنت پرسرعت برای روستانشینان و عدم بازدهی مناسب برای شرکت ها ، سخت افزار های مورد نیاز برای راه اندازی در هر منطقه ای نصب نمی شوند. با توجه به این مسائل و اشتیاق اهالی روستای میناباد که بدنبال فناوری روز هستند بر آن شدیم تا درخواست های خانواده هایی که خواهان نصب اینترنت پرسرعت در روستای میناباد هستند را طبق طوماری تنظیم و به شرکت مخابرات شهرستان تقدیم گردد تا هماهنگی لازم جهت نصب و راه اندازی اینترنت روستایی برای پرجمعیت ترین روستای بخش عنبران صورت گیرد.
بنابراین از تمامی کاربران و مینابادی های گرامی درخواست می کنیم حداقل همکاری لازم را برای ثبت درخواست بعمل آورند . حتی اگر ساکن روستا نیز نیستید فقط کافی است خویشاوندان ساکن در روستای خود را نسبت به مزاهایای وجود اینترنت پرسرعت در روستا آگاهی دهید تا تعداد درخواست های لازم برای شروع پیگیری های لازم جمع آوری شود.
همیشه هر فناوری اثرات مثبت و منفی داشته است ، بیاییم با کمک هم مزایای مثبت این فناوری شگفت انگیز را در بین روستاییان نهادینه و گامی بزرگ برای پیشرفت و آبادانی روستایمان پیش ببریم .

جهت ثبت درخواست از سوی مشترکین روستایی میناباد به مخابرات این روستا یا همان دفتر ICT مراجعه و با کمک مسئول مخابرات جناب آقای عالیزاد فرم مربوطه را تکمیل و امضا نمایید.

لازم به ذکر است که ثبت درخواست اولیه فاقد هزینه بوده و پس از انجام مراحل مربوطه توسط شرکت مخابرات شهرستان نمین هزینه راه اندازی طبق تعرفه مخابرات برای سرویس های مختلف اخذ خواهد شد و نصب مودم در منازل مشترکین کاملا رایگان بوده !

این طرح برای ما هیچ سودی جز پیشرفت روستا ندارد ! پس با چشم باز راه توسعه را هموار کنیم…

منتظر همکاری و یاری شما سروران گرامی هستیم …

با سپاس فراوان به امید پیشرفت ، و نه پســــرفت !
_____________________________________________________________

آشنائی با فن آوری ADSL:
در اختیار داشتن سرعت همان چیزی است که همیشه در پی آن هستیم . فن آوری ADSL پاسخی است به آنها که به سرعت احتیاج دارند تا با استفاده از آن زودتر به هدف برسند. ADSL پاسخی است به آنها که به سرعت احتیاج دارند و از دیگر روشهای دسترسی با استفاده از مودم ها و خط های تلفن به ستوه آمده اند و در پی آن هستند تا با استفاده از این راهکار و با سرعت مطلوب به پاسخ خود برسند. ADSL تکنولوژی جدیدی است که بر بستر کابل تلفن قدیمی و آشنای خودمان عمل میکند. نصب یک سیستم ویژه در داخل پست مخابراتی هر منطقه، مشترکین تلفن آن منطقه را به سادگی و بدون نیاز به هر نوع دخل و تصرف سخت افزاری و یا نرم افزاری، از این سرویس بهره مند نماید. این تکنولوژی بهترین و بیشترین سرعت را بدون نیاز به تدارک زیر ساختهای جدید ممکن ساخته است . استفاده از سیم کشی های موجود تلفن بدون نیاز به اتصال به دستگاههای حجیم و پیچیده، کار مصرف کننده را بسیار راحت مینماید. برای داشتن یک اتصال ADSL در محل مصرف کننده تنها نیاز به یک مودم ویژه است. پس از برقراری ارتباط تنها هزینه ثابت خط ADSL که به شکل ماهانه و با توجه به پهنای باند دریافتی به عنوان هزینه دریافت میشود . در حالیکه از ارتباط ADSL استفاده می کنید ارتباط تلفنی شما همیشه آزاد و در دسترس است. هزینه تلفن تنها در صورت استفاده از تلفن محاسبه میشود و ربطی به استفاده از خطADSL ندارد.

ADSL چگونه کار میکند؟
با استفاده از زوج سیمهای مخابرات برای تلفن خانگی ما تنها از یک پانصدم امکانات بالقوه این سیمها استفاده میکنیم و مابقی بلا استفاده میماند . حال با استفاده از سخت افزارهایی که بتوانند داده ها را فشرده سازی ، ارسال و دریافت نمایند میتوانیم این قابلیت بلا استفاده را هم به کار بگیریم. یکی از این سخت افزارها در پست مخابرات نصب و دیگری در محل استفاده کننده نصب میشود.
ارتباط از طریق سیم تلفن قبلی شما برقرار میشود بدون اینکه اختلالی در ارتباطات تلفنی بوجود آید. حالا به شرط اینکه مودم همیشه به خط وصل و روشن باشد ارتباط شما با اینترنت همیشه برقرار خواهد بود در عین حال اینکار برای مکالمات تلفنی مشکلی پیش نمی آورد.

مزایای خط ADSL:

  • سرعت بالا
  • کیفیت مناسب تر نسبت به سرویس DialUp
  • اتصال دائم به اینترنت
  • هزینه ثابت ماهانه
  • استفاده از خط تلفن بدون مشغول شدن خط
  • هیچ هزینه ای به قبض تلفن اضافه نخواهد شد
  • اتصال بسیار سریع و بی دردسر

*

*

Top