واگذاری مسکن مهر نمین در هفته دولت

مسکن مهر نمین | دهستان میناباد

وزیر راه و شهرسازی در مورد وضعیت مسکن مهر نمین که مورد بازدید اخیر قرار گرفته بود، اضافه کرد: در شهرستان نمین شش هزار واحد ساخته می‌شود که ما در حد توان در تأمین آب، برق، گاز و سایر نیازمندی‌های آن تلاش کردیم و امیدواریم به سرعت و در نیمه‌اول سال این واحدها تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

نیکزاد بیان کرد: با تسهیلات پرداختی ۲۵ میلیون تومان و آورده سه الی چهار میلیون تومانی مردم این پروژه‌ها جمع‌بندی شده و نیمه‌اول امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی در ادامه سخنان خود گفت: بیش از ۴ میلیون و ۲۲۴ هزار واحد مسکن مهر در کشور در حال احداث است که بخش عظیمی از آنها تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

نیکزاد با اشاره به این‌که دولت برای ساخت مسکن مهر زمین رایگان در اختیار تعاونی‌ها قرار داده است، یادآور شد: دولت ۲۵۰ میلیون ریال وام ساخت کم بهره نیز اختصاص داده تا مشکل مسکن به صورت ریشه‌ای برطرف شود.

—————————————————————————-

گفتنی است که خانوارهای ساکن دهستان میناباد و بخش عنبران هستند که در ان طرح برای دستیافتن به یکی از اهداف زندگی ثبت نام کرده اند و برای دریافت کلید منزل شخصی و طی کردن یکی از مراحل رسیدن به آرامش لحظه شماری می کنند .

امیدواریم که امسال در هفته ی دولت ( ۲ شهریور ) به گفته ی خود مسئولان شاهد واگذاری واحد های مسکونی به متقاضیان با امکانات تکمیل شده باشیم .


مسکن مهر نمین | دهستان مینابادمسکن مهر نمین | دهستان میناباد

مطالب مرتبط

2 نظر

  1. پيله ور ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ گفته:

    با سلام

    ممنون از حضور گرمتون
    از آشنایی با وب سایت شما بسیار خوشحال شدم.و می تونم اطلاعات جامع تری از محل خدمتم(نمین) داشته باشم.

  2. رهگزر ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ گفته:

    سپاس از تلاشت هوشنگ جان ،،

*

*

Top