وبلاگ نویس نمینی بار دیگر خوش درخشید

به گزارش دهستان میناباد به نقل از شکوه فرهنگ ،هوشنگ آهنگری میناباد وبلاگ نویس نمینی، مقام دوم مسابقه وبلاگ نویسی دهه فجر استان گلستان را به خود اختصاص داد.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، مسابقه وبلاگ نویسی که به مناسبت دهه فجر در استان گلستان برگزار شد، وبلاگ نویس ارزشی نمینی بار دیگر افتخاری در شناسنامه فضای مجازی خود ثبت کرد.

وی در این مسابقه که توسط سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان و به صورت کشوری برگزار شده بود با عنوان ” ناتمام ۱۴۰۴ ” شرکت کرده بود.

هوشنگ آهنگری در گفتگو با شکوه فرهنگ با اشاره به حضور خود در فضای مجازی گفت:  از اوایل دبیرستان با  توجه به علاقه زیادی که به فضای مجازی داشتم وارد زمینه وبلاگ نویسی شدم البته به دلیل وجود مشغله درسی و شخصی که داشتم امکان حضور حرفه ای در این فضا برای من مقدور نبود اما با این حال سعی کردم نزدیک به یک وبلاگ نویس خوب عمل کنم.

وبلاگ نویس نمینی افزود : شرکت در جشنواره ها و مسابقات سراسری وبلاگ نویسی باعث افزایش انگیزه در من می شود، به طوری که با حضور در این جشنواره ها عملکرد خود و محتوای وبلاگ هایم سنجیده می شود و ضعف ها و قوت های خودم را شناسایی می کنم.

آهنگری یادآور شد:  این روز ها که بحث جنگ نرم از اهمیت بیشتری در سطح کشور برخوردار است، تلاش کردم تا به عنوان یک افسر جنگ نرم در محیط فضای مجازی وارد شوم.

وی در خصوص علت نامگذاری وبلاگ خود گفت: ” ناتمام ” به خاطر راهی است که از سالیان پیش توسط هم دیاری ها و ایرانی های بسیاری برای رسیدن به اهداف مشخص و سرنوشت ساز  شروع شده است که از سالیان قبل از انقلاب، در زمان انقلاب، در طول هشت سال دفاع مقدس و تا اکنون ادامه داشته است و به همین دلیل این راه ناتمام است و مبارزه برای رسیدن به هدف همچنان ادامه دارد.

آهنگری در ادامه افزود:  اما ” ۱۴۰۴ ” به دلیل برنامه ی چشم انداز سال  ۱۴۰۴ انتخاب شده است، چرا که برنامه چشم انداز ۱۴۰۴ ایران، جزئی از اهداف مشخص شده ایران توسعه یافته و در امتداد راه ناتمام این کشور است .

به گزارش شکوه فرهنگ، هوشنگ آهنگری میناباد تا کنون توانسته افتخارات مختلفی در جشنواره های وبلاگ نویسی از جمله مسابقه کشوری اندیشه مطهر در سال ۸۹،  از بسیج تا بسیج سال  ۸۸، مسابقه وبلاگ نویسی شهرستانی دانش آموزی در سال ۸۷ و همچنین جشنواره حماسه نوجوانان بسیجی در سال ۸۷ را کسب کند.

مطالب مرتبط

یک نظر

  1. نمینستان ۱۱ اسفند ۱۳۹۱۱۱ اسفند ۱۳۹۱ گفته:

    زنده باد مستر هوشنگ

*

*

Top