پیرموذن:الویت احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی شهرستان نمین و طرح آبرسانی روستاها

نماینده مردم اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی شهرستان نمین در سال آینده خبر داد.

کمال الدین پیرموذن روز دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان نمین افزود: هماهنگی های لازم با شورای عالی هلال احمر کشور برای حل مشکل زمین بیمارستان نمین که هم اکنون متعلق به هلال احمر می باشد انجام شده است.

وی منطقه ویژه اقتصادی نمین را از پروژه های مورد تاکید رییس جمهوری دانست و گفت:

نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی به صورت جدی تحقق این امر را پیگیری می کنند.

پیرموذن احداث بازارچه صنایع دستی نمین در حاشیه اتوبان اردبیل آستارا ، توسعه منطقه گردشگری فندقلو و تعریض راه ارتباطی آن منطقه و همچنین مرمت آثار باستانی منطقه نمین را از ضروریات و خواسته های مردم و مسوولان شهرستان نمین ذکر کرد.

وی گفت: همه این موارد از سوی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در دست پیگیری است و بزودی منتج به نتیجه می شود.

وی همچنین به مشکلات عدیده اقتصادی و معیشتی مردم و بیکاری جوانان تحصیل کرده بخش عنبران هم اشاره کرد و نسبت به پیگیری رفع این مشکلات قول مساعد داد.

فرماندار نمین هم در این جلسه با اشاره به توانمندی های شهرستان نمین در حوزه های مختلف نبود دانشگاه در شان مردم و منطقه فرهنگی در شهرستان ، عدم اجرای فاضلاب شهری نمین به رغم پیگیری های متعدد از سوی فرمانداری ، عدم جوابگویی تنها بیمارستان امام خمینی نمین برای نیازهای جمعیت شهرستان و بطول انجامیدن اجرای مجتمع های آبرسانی امام حسن و وحدت برای روستاهای منطقه را از مشکلات عدیده شهرستان نمین ذکر کرد.

سیدتقی دریتیم خواستار توجه نمایندگان مجلس برای اختصاص اعتبار و پیگیری حل این مشکلات شد.

وی توسعه پیست اسکی فندقلوی نمین را نیازمند تزریق اعتبار دانست و افزود: برای احداث و راه اندازی پیست اسب سواری در شهرستان نمین ۴۰ هکتار زمین شناسایی و معرفی شده است.

وی از تلاش برخی مسوولان استانی برای جابجایی و انتقال این پیست به شهرستانی دیگر انتقاد کرد و خواستار ممانعت از این مساله با توجه به نیازها و پتانسیل های این شهرستان شد.

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط

یک نظر

  1. بابایی ۱۱ دی ۱۳۹۱۱۱ دی ۱۳۹۱ گفته:

    سلام بجای این دروغگویی ها در مورد یکطرفه شدن خیابان امام نمین از میدان تا سه راهی نمین مطالبی را برای مردم نمین ومسوولان بگذارید تا همه و مخصوصا شوراها بفهمن که چه خیانتی به مردم نمین و اهالی خیابان امام نمین شده است

*

*

Top