سخنی با شما کاربران/حمایت مالی برای تامین هزینه های جاری سایت

سخنی با شما کاربران عزیز:

درود بر شما همراهان و دوستان همیشگی وب سایت میناباد، امیدواریم هر جای این کره ی زیبا که هستید شاد و سرزنده باشید.

با توجه به رسیدن پایان قرارداد فضای سرور، دامنه ها، تاخیر در بروزرسانی های سایت و کاهش انگیزه نویسندگان تارنمای میناباد برای انتشار مطالب، تصاویر و هر آنچه که شما بدنبال آن هستید بر آن شدیم تا مواردی را در جهت همکاری یاران همیشگی برای پویا کردن دوباره سایت بازگو کنیم.

گروه وب سایت میناباد در زمستان سال ۱۳۹۰ با هزینه مادی و معنوی شخصی و بدون وابستگی به هیچ سازمان یا نهادی راه اندازی و اداره شده است. هدف از ابتدا انتشار محتوی درباره روستاهای تالش نشین و همینطور شهرهای نمین و عنبران بود اما با گذر زمان سعی بر آن شد تا شعاع محتوی های منتشر شده در سایت گسترش یابد تا کاربران بیشتری را بتوانیم جذب کنیم.

میزان استقبال از مطالب سایت بر همگان اثبات شده است. بازدید کاربران از شهرهای مختلف ایران و حتی فراتر از مرزهای این کشور، کاربرانی از کشورهایی همچون انگلستان، آمریکا و سایر مناطق این کره ی خاکی با نگاهی به IP های ورودی به سایت و همینطور نتایج نظرسنجی که اخیراً برگزار شد گواه این ادعاست.

با وجود اینکه در شرف ۴ سالگی شدن سایت هستیم هیچ منبع درآمد و حمایت مالی از طرف اشخاص وجود نداشته و این سایت تنها با تلاش گروه نویسندگان و کارشناس فنی به صورت داوطلبانه اداره شده است. با این حال وب سایت میناباد جهت ادامه فعالیت های خود، تامین هزینه های میزبانی سایت و دامنه، تولید محتوی های نوشتاری، تصویری و صوتی نیازمند حمایت شما کاربران گرامی است.

گفتنی است که هزینه ی سالیانه ی نگهداری سایت که شامل هزینه های میزبانی سرور، دامنه ها، پنل پیامک و … به شرح زیر می باشد که در تمامی این ۴ سال به دور از هر گونه حمایت مالی پرداخت شده است :

 

کمک-مالی

جدول ریزهزینه کرد سالانه در سایت میناباد

عنوان هزینه (سالانه) مبلغ به تومان توضیحات
سرور میزبانی ۳۲۰,۰۰۰ ۱۵ گیگابایت فضا+پهنای باند
دامنه .com ۴۹,۰۰۰  از سال ۱۳۹۰
دامنه .IR ۷,۰۰۰  از سال ۱۳۹۳
پنل پیامک ۳۰,۰۰۰  پنل اختصاصی ارسال و دریافت
شماره اختصاصی پیامک ۱۵,۰۰۰  شماره
هزینه طراحی پوسته ۲۵,۰۰۰ خرید پوسته اختصاصی
اعتبار ارسال پیامک ۳۵,۰۰۰ بیش از ۴۰۰ مشترک پیامکی

 

با جمع و تفریق ساده نیز میتوان دریافت که هزینه ی اداره ی این سایت در ۴ سال بیشتر از ۱/۵ میلیون تومان بوده است. مهمترین موضوع علاوه بر هزینه زمان با ارزشی است که بی منت با همکاری نویسندگان سایت برای وزین تر شدن این وبگاه صرف شده که این تنها به دلیل علاقه به سرزمین مادری است و جای هیچ سخنی در این باب وجود ندارد 🙂 .

شما سروران می توانید در صورت تمایل و بدون مراجعه به دستگاه های خودپرداز، بانک یا … تنها از طریق صفحه “میخواهم کمک کنم“مبلغی را با توجه به توان مالی خود به این سایت هدیه کنید تا به پایداری و گسترش تدام بخشیده و آن را برای شما مفیدتر کنیم.

کمک های مالی به سایت صرف مواردی چون هزینه های فنی سایت و دیگر هزینه های نگهداری خواهد شد.

لازم به یادآوری است که تمامی کمک های دریافتی در همین صفحه همراه با اسامی یاری دهندگان به همراه ریز هزینه کرد در سایت منتشر شدهو کلیه واریزی ها به حساب هوشنگ آهنگری میناباد خواهد بود. شماره تماس پیگیری : ۰۹۱۹۸۰۷۴۵۲۹

کمک-مالی

شاد باشید / هوشنگ آهنگری

 

 

مطالب مرتبط

*

*

Top